Příběh z regrese 7.

Karmické vazby v rodině

Následující příběh je pouze částí práce s jednou klientkou a ukazuje, jak se mohou v regresi rozkrýt některé karmické vazby mezi dušemi. Klientka ve věku okolo 50 let se na mě obrátila ve chvíli, kdy z důvodu velké dlouhotrvající únavy nevěděla jak dál. Na terapii dochází každý měsíc zhruba půl roku.

Při jednom z posledních sezení jsme došly k události, kdy klientka čekala svou dceru. Při procházení těhotenství a porodu se postupně objevily 2 přivtělené duše a jiné duše rodinných příslušníků přišly se svými sděleními, aby klientce pomohly rozkrýt některé vazby a souvislosti jejího života.

První přivtělená duše se objevila při procházení porodu a klientce sdělila, že je její nenarozená dcera, dvojče dcery, jejíž porod jsme procházely. V děloze byly tehdy původně děti dvě, jedna z dcer těhotenství nepřežila. Po vysvětlení okolností jsme tuto duši odvedly do světla. Chtěla zůstat na blízku dceři klientky, které je nyní okolo 17 let a nejprve nechtěla odejít. Sdělila klientce, že se její dcera cítí sama, klientka sama potvrdila, že dceru vnímá, jako by stále někoho hledala. Když jsme duši vysvětlily, že takto klientce bere energii a sama si brání v dalším vývoji, že taková situace není výhodná ani pro jednu z nich, a že dceru klientky může navštěvovat i tak, například ve spánku, nebo se může znovu narodit do téže rodiny, nakonec se rozhodla s naší pomocí odejít.

Při dalším průchodu této události se objevila přivtělená duše muže, která u klientky byla, aby ji chránila. Sdělila nám, že je u klientky už dlouho, v minulém životě jí tento muž zemřel v náručí v lazaretu na západní frontě. V lazaretu se i poznali a zamilovali se do sebe. V tomto minulém životě s ním klientka čekala dítě, které se potom nenarodilo. Sdělil jí, že i duše tohoto tehdy nenarozeného dítěte byla táž duše, kterou jsme od klientky odvedly jako nenarozené dítě v tomto životě.

Dál klientku v průběhu terapie navštívila duše její babičky, která klientce sdělila, že duše muže, který u ní byl přivtělený, je zároveň duše jejího dědečka. Klientka si uvědomila, že s tímto dědečkem měla zvláštní vztah, cítila k němu vždy blízkost, které nerozuměla, cítila se s ním vždy v bezpečí a měla k němu hlubokou důvěru.

Dál se objevila duše ženy, jejímž mužem z minulého života přivtělený muž byl. Sdělila jí, že v tomto životě, je inkarnovaná jako její 17letá dcera. To klientce pomohlo pochopit vztah se svou současnou dcerou, ve kterém stále cítila jako by něco mezi nimi leželo a už dlouho toužila, aby tato překážka zmizela. Vzpomněla si také, že její dcera jako malé dítě ztropila na pohřbu dědečka obrovskou scénu a když s ní potom klientka o tom mluvila, řekla jí, že dědeček šel za andělem.

Na konci sezení klientka pocítila hluboký klid, jako by zmizely ostny dosavadního vztahu s dcerou. Cítila úlevu a hluboké porozumění, které se týká rodinných vazeb.

Klientka k popisu tohoto příběhu ještě doplnila následující: „Porod dcery jsem vždycky cítila jako nedokončený. Měla jsem pocit, že proběhl příliš rychle a něco na něm nebylo správně, ač dcera byla zdravá. Klid v duši, který teď mám, je k nezaplacení.“