3. Jak se připravit na sezení HAP

Přijďte za mnou uvolnění a bez stresu v pohodlném oblečení. Je důležité, abyste si v den sezení již nic dalšího neplánovali, abyste byli „v klidu a pohodě“. Pokud prožijete klidný den před sezením, napomůže to úspěchu celého  sezení.

Nevytvářejte si přehnaná očekávání. Přicházíte, protože se o sobě chcete dovědět, co je skutečnou příčinou vašich problémů, protože chcete něco vyřešit. Pokud se uvolníte a budete mi důvěřovat, přispíváte tím k úspěchu celého sezení. Počítejte s tím, že regrese může probíhat úplně jinak, než jste si představovali. Zejména po prvním sezení, kdy nemusí být záměr regrese dotažený do konce, můžete pociťovat zklamání. Na to je dobré se připravit a vytrvat.

Připravte si problém, který chcete v regresi řešit. Můžete si dělat  před sezením průběžněpoznámky, lépe pak společně uchopíme váš problém a stanovíme záměr regrese. Záměrem regrese může být např. vyřešení fyzického problému(atopický problém, bolesti hlavy, apod.) nebo např. skoncování se stejným stále se opakujícím typem situací ve vašem životě.

Věřte, že váš duch je připraven s vámi spolupracovat a pomoci vám regresí úspěšně projít.

Jsem tu pro vás, abych vás celým sezením provázela a pomohla vám prostřednictvím regrese vyřešit problém, s nímž přicházíte.

Další informace o HAP čtěte na následujících odkazech:

  1. Co je hlubinná abreaktivní psychoterapie (HAP) a její záměr
  2. Jak probíhá sezení
  3. Jak se připravit na sezení
  4. Kdy regrese není možná nebo nemusí být úspěšná
  5. Objednávka HAP, cena a platba