Regrese


Regrese (regresní terapie) s dobře stanoveným záměrem umožňuje hluboké sebepoznání a pochopení souvislostí života. Díky tomu přináší možnost pochopení a řešení  problémů nejrůznějšího rázu.

(Foto L. Brožíková)

 • Co je regrese nebo také „regresní terapie“

Regrese je alternativní terapeutická metoda. Jako taková se zaměřuje na eliminaci vlivu dosud prožitých traumat tohoto i minulých životů na naši bytost jako celek a pochopení souvislostí našeho života. Součástí regrese může být i zrušení některých dalších energetických vlivů. Výsledkem úspěšné regrese je vždy sebepoznání a hluboké pochopení vlastních životních souvislostí.

Úspěšná regrese umožňuje prožít následující život vědoměji a dosáhnout jeho smyslulného naplnění. Podmínkou však je vždy navazující samostatná práce klienta na sobě.


 •  Metody regrese

Existuje více metod regrese. Kromě kvantové regrese (KR) dle Dolores Cannon mám osobní zkušenost s hlubinnou abreaktivní psychoterapií (HAP) Andreje Drabomireckého (k některým rozdílům obou metod viz níže). Existují nepochybně i další metody regrese, s těmi však osobní zkušenost nemám, proto se k nim nijak nevyjadřuji.


 • Účinky regrese
 •  

  – vede ke zkvalitnění a vědomějšímu prožívání života po regresi,

  navrací energii, vitalitu, chuť do života, přináší novou perspektivu,

  – po regresi většinou dochází k postupnému odeznění různých fyzických i psychických  potíží, neboť jejich příčiny, které byly uloženy v našem podvědomí, již neexistují,

  pomáhá porozumět souvislostem našeho života a pochopit smysl života, naše životní poslání,

  Podmínkou úspěchu regrese ve smyslu trvalé pozitivní změny života je jasně stanovený záměr regrese a ochota a odhodlání klienta na sobě dále poctivě pracovat.


 • Hlavní rozdíly mezi kvantovou regresí (KR) a hlubinnou abreaktivní psychoterapií (HAP)

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jestli regresní terapie je to pravé pro Vás, si můžete orientačně ověřit na záložce POTŘEBUJETE REGRESI?

Zde mi můžete  POSLAT DOTAZ, kde mi přiblížíte svůj problém. Odpovídám obratem do 1, max. 2 dnů.

Při zvažování regresní terapie doporučuji Vaší pozornosti záložku PODPORA PŘED  A PO REGRESI.

Zde si můžete  OBJEDNAT KONZULTACI/TERAPII.