Regresní terapie

(Foto: L. Brožíková)

Nabízím pomoc při řešení psychických i zdravotních problémů nejrůznějšího rázu metodou HLUBINNÉ ABREAKTIVNÍ PSYCHOTERAPIE (HAP).

OBJEDNAT TERAPII

 

 

Jedná se o metodu, kterou vyvinul Andrej Dragomirecký. Terapeut pracuje s klientem za jeho plného vědomí, metoda umožňuje klienta vést k odblokování (odreagování) traumatizujících událostí a podpořit tak jeho zaměření na budoucnost, posílit jeho vitalitu, schopnost úspěšně zvládat nové životní situace bez zatížení minulými traumaty a posunout se ve svém životě dál.

Metodou lze vyřešit nejrůznější problémy fyzického těla i psychiky – závislosti, fóbie, migrény, bolesti hlavy, zad i jiných částí těla, problémy se smysly (zrakem, sluchem atd.), poúrazové a jiné posttraumatické stavy, poruchy příjmu potravy a nejrůznější trávící problémy a další psychické i fyzické potíže. Na velmi hluboké úrovni dochází k vytvoření podmínek pro odeznění tělesných i psychických symptomů, často je úleva a odeznění problému okamžitá, záleží na jeho typu a dalších okolnostech.

Jako první krok doporučuji nejprve absolvovat konzultaci První krok. Pokud si však přejete absolvovat regresní terapii bez této konzultace, může být konzultace realizována v nezbytném rozsahu v úvodu terapie.

Související články:

V případě zájmu o bližší informace, prosím, využijte Kontaktní formulář, kde napíšete svůj dotaz. Na regresní terapii se můžete objednat  prostřednictvím Objednávkového formuláře.