Regresní terapie

Spojte se záměrem své duše.
(Foto: L. Brožíková)

Nabízím pomoc při řešení psychických i zdravotních problémů nejrůznějšího rázu metodou HLUBINNÉ ABREAKTIVNÍ PSYCHOTERAPIE (HAP), kterou vyvinul Andrej Dragomirecký. Jedná se o bezpečnou metodu regresní terapie, kdy terapeut pracuje s klientem za jeho plného vědomí. Metoda má vypracovanou techniku, která umožňuje klienta vést k odblokování (odreagování) traumatizujících událostí a podpořit tak jeho zaměření na budoucnost, posílit jeho vitalitu, schopnost úspěšně zvládat nové životní situace bez zatížení minulými traumaty a posunout se ve svém životě dál.

Metodou lze vyřešit nejrůznější problémy fyzického těla i psychiky – závislosti, fóbie, migrény, bolesti hlavy, zad i jiných částí těla, problémy se smysly (zrakem, sluchem atd.), poúrazové a jiné posttraumatické stavy, poruchy příjmu potravy a nejrůznější trávící problémy a další psychické i fyzické potíže. Na velmi hluboké úrovni dochází k vytvoření podmínek pro odeznění tělesných i psychických symptomů, často je úleva a odeznění problému okamžitá, záleží na jeho typu a dalších okolnostech.

V případě zájmu o bližší informace a objednání, prosím, využijte uvedený kontakt. Orientační informace o ceně naleznete v ceníku.