Kdo jsem

K regresím a Léčení vědomím mě přivedla touha žít svůj život v souladu se svou podstatou. Získala jsem tak práci která mi přináší radost a v níž vidím smysl.

Na začátku byla nešťastná žena s řadou psychických i fyzických problémů, která si myslela, že má sama sebe ráda. Že jsem na omylu, jsem zjistila po pár letech snažení, které přinášelo jen dílčí a krátkodobé výsledky.

Můj hlavní omyl spočíval v chybném postoji k sobě samé. Postupně přišlo hluboké poznání, že změna vztahu k sobě je to první, od čeho se odvíjí jakákoliv zásadní životní změna správným směrem.

A tak se u mě na první místo dostalo vyřešení největších životních traumat a učení se životu s hlubokou láskou k sobě. Ověřila jsem si, že bez toho to ostatní nefunguje vůbec, nebo jen částečně.

Můj život se významně začal měnit ve chvíli, kdy jsem po týdenní regresi u Petra Velechovského, jejíž vlivy se projevovaly měsíce, postupně udělala několik zásadních životních změn, v nichž mě dosud brzdila stará traumata. Nejtěžší bylo nejprve sebrat odvahu a do změn se vůbec pustit. Začít měnit život mi pomohla každodenní hodinová meditace, kterou jsem praktikovala každé ráno celých 40 dnů.

Žádná, byť sebelepší, metoda nemá ve výsledku žádný vliv, pokud to, co jsme si díky ní uvědomili neuchopíme, necháme se znovu pohltit strachem a obavami a nekonáme. I toto konání však vždy má svůj čas, nelze nic tlačit násilím ega, je třeba poslouchat své vědomí, mít trpělivost sami se sebou, vše nechat postupně přicházet a žít beze strachu.

Nejprve jsem se zaměřila na změnu v pracovní oblasti a začala se částečně věnovat věcem, které mě baví a v nichž vidím smysl. Víc času jsem potřebovala na odchod ze vztahu, v němž jsem léta  zrazovala samu sebe. To mi otevřelo nový svět, nové perspektivy a v následujících dvou letech jsem absolvovala kurzy různých metod regrese. Regrese jsem začala nabízet klientům a zjistila jsem, že je to práce pro mě. Věděla jsem však, že to je teprve začátek.

V roce 2020, ovlivněném kovidovou pandemií, jsem, po absolvování nemoci na vlastní kůži, dostala možnost vyvinout nový způsob práce s klienty, který jsem nazvala Léčení vědomím a který dnes využívám při konzultacích i regresích. 

Stále prožívám mnoho velkých pochopení a stále jim není konec. 🙂

Řídím se poznáním, že to, jak vypadá náš život, záleží na tom, jak jsme schopní se uvolnit a nechat život plynout.

Má práce je založena na vedení klientů k uvědomění a pochopení  toho, kdo jsou a jak se naučit vystupovat ze škodlivých programů, které ovlivňují naši mysl. Jak být v přítomnosti, ve vnitřním klidu a spokojení.

Svou pravou cestu člověk nachází postupně, nic se nedá uspěchat, má-li to mít účinek a být trvalé. Těší mě, když se mí klienti pozvolna, každý svým tempem, přibližují sami k sobě, k vědomí, které je podstatou každého z nás. Pochopitelně, věčná škola to je i pro mě, neboť vývoj nikoho z nás nikdy nekončí. 🙂

S úctou a láskou ♥

Martina P.