3. Jak se připravit na sezení

Přijďte v klidu a uvolnění v pohodlném oblečení. Je důležité, abyste si v den regrese nic důležitého neplánovali a předešli tak jakémukoliv stresu. Váš klid napomůže úspěchu celého sezení.

Nevytvářejte si přehnaná očekávání. Přicházíte protože chcete postoupit ve svém vývoji, posunout se dál, něco pochopit. Regrese tak může být velmi obocacující a podnětná. Počítejte s tím, že prožitek regrese se většinou velmi liší od vaší původní představy. Proto je nejlepší nečekat vůbec nic.

Připravte si okolo 10 otázek, na které si přejete znát odpověď. Dělejte si poznámky průběžně a otázky si pište tak, jak vám budou přicházet. Pokud byste se rozhodli si vše napsat najednou těsně před sezením, je velmi pravděpodobné, že na něco zapomenete. Totéž, prosím, udělejte s přáními, která se týkají léčení vašich nemocí, závislostí, fyzických a psychických potíží apod.

Věřte, že vaše vyšší vědomí je připraveno vám pomoci, s veškerou láskou a moudrostí, která je jeho podstatou. Po úspěšné regresi nejspíš budete mít zájem ji někdy v budoucnu opakovat.

Jsem tu pro vás, abych vás celým sezením provázela a pomohla vám zprostředkovat spojení s vaším vyšším vědomím.

Zde  najdete další informace ke kvantové regresi:

  1. Co je kvantová regrese
  2. Jak probíhá sezení
  3. Jak se připravit na sezení
  4. Obrázky k zapamatování
  5. Kdy regrese není možná nebo nemusí být úspěšná
  6. Objednávka kvantové regrese, cena a platba