3. Jak se připravit na sezení

Přijďte v klidu a uvolnění v pohodlném oblečení. Je důležité, abyste si v den regrese nic důležitého neplánovali a předešli tak jakémukoliv stresu. Váš klid přispěje k úspěchu celého sezení.

Nevytvářejte si přehnaná očekávání. Pokud přicházíte, protože se ve svém vývoji chcete posunout dál, něco pochopit, regrese může být velmi obohacující a podnětná. Počítejte s tím, že prožitek regrese se pravděpodobně bude lišit od vaší původní představy. Proto je nejlepší nečekat vůbec nic.

Připravte si do 10 otázek, na které si přejete znát odpověď. Dělejte si poznámky průběžně a otázky si pište tak, jak vám budou přicházet. Pokud byste se rozhodli si vše napsat najednou těsně před regresí, je velmi pravděpodobné, že na něco zapomenete. Totéž, prosím, udělejte s přáními, která se týkají léčení vašich nemocí, závislostí, fyzických a psychických potíží apod.

Věřte, že vaše Vyšší vědomí je připraveno vám pomoci s láskou a moudrostí, která je jeho podstatou, tj. vaší podstatou – jedná se o vaši energii. Pokud vám tento způsob práce bude vyhovovat, lze regresi podstoupit opakovaně.

Ráda budu při regresi vaší průvodkyní a pomůžu vám zprostředkovat spojení s vaším Vyšším vědomím.

Zde  najdete další informace ke kvantové regresi:

  1. Co je kvantová regrese
  2. Jak probíhá sezení
  3. Jak se připravit na sezení
  4. Obrázky k zapamatování
  5. Kdy regrese není možná nebo nemusí být úspěšná
  6. Objednávka kvantové regrese, cena a platba