Nalezněte v sobě sílu dubu – duben je skvělá příležitost, kdy začít!


25% sleva na na všechny služby v dubnovém mezidobí země.
Nevztahuje se na zvýhodněné balíčky služeb. Týká se konzultací objednaných na celý duben 2019. Např. vstupní výživová konzultace pouhých 900 Kč – zpracování čínského astrotypu vč. písemného komentáře a osobní konzultace 1 575 Kč atd.

V případě zájmu možnost konzultací přes Skype.

Duby na kopci nad Řevnicemi, neděle 24. března

Podle čínské kosmologie patří období mezi 5. dubnem a 4. květnem k takzvaným „mezidobím země“, která jsou v průběhu roku celkem 4. Kromě dubna se jedná ještě o leden, červenec a říjen. Mezidobí země se střídají vždy mezi předchozím a následujícím ročním obdobím, která odpovídají ostaním prvkům v pentagramu prvků (dřevo – jaro, oheň – léto, kov – podzim, voda – zima. Jsou to období, kdy máme výbornou příležitost využít působících energií, k tomu, abychom se dostali do svého středu, odložili, co nepotřebujeme, vytvořili místo pro to, co nastane a podpořili tak proudění životních sil v nadcházejícím období na různých úrovních našeho bytí.

V tomto období se lze připravit nejen na následující roční období (léto), ale také napravit to, co se v předcházejícím ročním období (jaro) nepodařilo. Znamená to, že nám to v dubnu půjde lépe i co se týká výživy, celkového životního stylu a posílení zdraví pro období léta .

Protože jsme právě nyní v období dřeva (únor-březen), tj. jara, v dubnu máme možnost se připravit na nadcházející období ohně. To nám umožní maximálně využít možnosti, které nám přicházející roční období (léto) nabízí. Podle čínského kalendáře začíná leto 5. květnem.