SADA KONZULTACÍ „JAK SE SPOJIT SE SVÝM TĚLEM A VYUŽÍVAT SVOU INTUICI V PŘÍSTUPU KE STRAVOVÁNÍ“ – OBJEDNÁVEJTE NYNÍ

Jako výživová poradkyně vím, s čím většina z nás v oblasti stravování zápasí. Nabízím konzultace, které Vás vedou krok za krokem k tomu, jak své návyky postupně a účinně měnit. Cílem je Vás přesvědčit o tom, že správné a zdravé stravování není žádná velká věda a že zásady jsou vlastně velmi prosté: klíčové je spojit se se svým tělem a naučit se používat vlastní intuici. V první řadě musíte vědět, co chcete a nenechat se odradit počátečními přešlapy. 🙂

Konzultace první – JAK ZAČÍT SE ZMĚNOU – Proč za mnou přicházíte, cíle, analýza Vašeho současného stravování, analýza těla, základní výživová doporučení a doporučení co změnit v životním stylu, doporučení postupu – co změnit nejdříve.

Konzultace druhá – JAK VYTRVAT V ZAVÁDĚNÍ ZMĚN – Co se Vám podařilo změnit, co ne, kontrolní analýza těla, doporučení, jak pokračovat v započatých změnách, doplnění informací z první konzultace. Konzultace k Vámi vybranému tématu.

Konzultace třetí – JAK DÁL ZDOKONALOVAT SVÉ ZDRAVÍ I SVŮJ ŽIVOT – Co se Vám podařilo ke změnám přidat, co byste chtěli změnit dál, kontrolní analýza těla, doporučení dalšího postupu. Konzultace k Vámi vybranému tématu.

V průběhu druhé a třetí konzultace se kromě vyhodnocení pokroku od předchozí konzultace zaměříme na některé z následujících témat podle Vašeho výběru:

  • Intuitivní stravování – co to je a jak postupovat
  • Co je zdravé a co ne v detailnějším pohledu
  • Jak jíst zdravě v prostředí všudypřítomných masáží potravinářským průmyslem, jak a kde nakupovat, čeho si všímat, jak se rozhodovat při nákupu potravin
  • Jak vařit podle principů správné výživy, jak vymýšlet jednoduché recepty, kde hledat inspiraci
  • Jak přistupovat k doplňkům stravy

Další témata můžete sami navrhnout.

Cena sady 3 konzultací: 1 900 Kč při úhradě celé sady předem, při platbě dílčích konzultací 700 Kč/konzultace.

ZÁVAZNĚ OBJEDNÁVEJTE E-MAILEM NA martina.pribylova@pozvolna.cz. UVÁDĚJTE CELÉ JMÉNO A KONTAKTNÍ TELEFON PRO OVĚŘENÍ OBJEDNÁVKY. KAŽDÁ PÁTÁ ZÁJEMKYNĚ NEBO ZÁJEMCE OBDRŽÍ SADU 3 KONZULTACÍ ZA SNÍŽENOU CENU 1 200 Kč. PLATÍ PRO ZÁVAZNÉ OBJEDNÁVY ZASLANÉ DO 15. 11. 2018 VČETNĚ.