Příběhy z regrese

Možnosti využití regrese jsou široké. Níže uvádím anonymně několik příkladů regresí provedených metodou HAP, které ilustrují, kdy je možné regresi využít. Ve většině případů by bylo možné i využití kvantové regrese.

DŮLEŽITÉ: 

Klienti, kterých se uvedené příběhy týkají, se zveřejněním souhlasili. Co se týká praxe, z důvodu jedinečnosti každého z nás nemohou existovat dva stejné případy.

Při čtení příběhů mějte, prosím, na paměti, že není podstatné, co se skutečně dělo, ale to, co má člověk uloženo v podvědomí. Zejména v období prenatálního vývoje a v raném dětství dochází k tomu, že si chovální okolí vůči sobě většinou špatně vysvětlujeme a na základě těchto chybných vysvětlení vznikají traumata.

Stejně tak není nutné věřit v existenci duše, minulých životů apod. Je to způsob, kterým metoda popisuje určité energetické vlivy na člověka. Při terapii je důležité pouze to, aby klient byl schopen připustit možnost dalších energetických vlivů na svou bytost, ať už je pojmenováváme jakkoliv.

  1. Životní poslání a přivtělené duše
  2. Stres z matky a nenarozený starší bratr
  3. Stále se stupňující hádky v manželství a četné zdravotní potíže
  4. Partnerské problémy spojené s atopickým ekzémem a dnou
  5. Umělé ukončení těhotenství a odvedení duše nenarozeného dítěte
  6. Úzkostné stavy spojené s pocitem nepřijatelnosti pro okolí, dlouhodobé užívání sedativ, vztah mezi matkami a dcerami v rodové linii a přivtělené duše zemřelého otce a babičky
  7. Karmické vazby v rodině

Pokud váháte, zda je pro Vás regrese vhodná, doporučuji Vám také pročíst záložku Potřebujete regresi? a O regresi obecně a Kvantová regrese.

Můžete mi také POSLAT DOTAZ. Odpovídám obratem.