Čínská astrologie

Čínský horoskop (astrotyp) lze využít v mnoha směrech jako jeden z klíčů k sebepoznání. Je to jeden z tisícíletí ověřených způsobů, jak zobrazit působení kosmických vlivů v rámci daného okamžiku. Stejně jako každý jiný horoskop, umožňuje astrotyp sestavený na dobu narození konkrétního člověka zejména hlubší sebepoznání, a to do takové hloubky, do jaké je daný jedinec schopen v danou chvíli sám nahlédnout.

Astrotyp hovoří o našem potenciálu, o tom, jakou výbavu jsme si pro život na Zemi přinesli. Abychom svůj potenciál využili co nejlépe, nezbývá, než na sobě začít vědomě pracovat. Astrotyp nám v této práci může být skvělým pomocníkem, neboť nám pomáhá náhlédnout náš život z jiného úhlu pohledu, než jsme zvyklí.

Mým cílem je pomáhat klientům odkrývat závoje, které zakrývají světlo naší duše. To lze dělat mnoha způsoby a každý z nás má svou vlastní, jedinečnou cestu. Analýzou astrotypu společně s klientem tak podporuji každého v cestě za sebepoznáním, v dosahování vědomého přístupu nejen k výživě, ale k životu v celé jeho šíři.

Příklad základní tabulky astrotypu

Čtěte také:

Čínský astrotyp, výživa a zdraví

Zpracování astrotypu je možné si objednat na kontaktu uvedeném na těchto stránkách.