3. Jak se připravit na sezení

Přijďte za mnou uvolnění a bez stresu v pohodlném oblečení. Je důležité, abyste si v den sezení již nic dalšího neplánovali, abyste byli „v klidu a pohodě“. Pokud prožijete klidný den před sezením, napomůže to úspěchu celého  sezení.

Nevytvářejte si přehnaná očekávání. Přicházíte, protože se o sobě chcete dovědět něco nového, něco vyřešit. Pokud se uvolníte a budete mi důvěřovat, čeká vás obohacující prožitek. Počítejte s tím, že tento prožitek většinou vypadá úplně jinak, než jste si ho představovali. Proto je lepší nečekat vůbec nic. To vám může velmi pomoci.

Připravte si maximálně 10 otázek, na které si přejete znát odpověď. Dělejte si poznámky průběžně a otázky si pište tak, jak vám budou přicházet. Pokud byste se rozhodli si vše napsat najednou těsně před sezením, je velmi pravděpodobné, že na něco zapomenete. Totéž, prosím, udělejte s přáními, která se týkají léčení vašich nemocí, závislostí, fyzických a psychických potíží apod.

Věřte, že vaše vyšší vědomí je připraveno vám pomoci. Tam, kde je vaše vyšší vědomí je pouze láska, moudrost a ochota vám pomáhat. Většinou ti, kdo sezení jednou úspěšně absolvovují, mají zájem ho někdy v budoucnu opakovat.

Jsem tu pro vás, abych vás celým sezením provázela a pomohla vám zprostředkovat spojení s vaším vyšším vědomím.

Zde  najdete další informace ke kvantové regresi:

  1. Co je kvantová regrese
  2. Jak probíhá sezení
  3. Jak se připravit na sezení
  4. Obrázky k zapamatování
  5. Kdy regrese není možná nebo nemusí být úspěšná
  6. Objednávka kvantové regrese, cena a platba