Zkušenosti klientů

Eva – Martinu jsem vyhledala poté, co jsem se dlouhodobě nacházela ve složité životní situaci, se kterou jsem si nevěděla rady. Kvantová regrese mi přinesla obrovskou úlevu a především pocit, že život najednou konečně dává smysl. Nejenže jsem našla klíče k řešení svých zdravotních i psychických obtíží, ale zároveň jako bych našla cestu k porozumění sama sobě. Nedlouho po regresi jsem absolvovala ještě Léčení vědomím – doslova léčivou metodu práce s podvědomím, která mi dala nahlédnout hluboko do mého nitra a současně přinesla konkrétní doporučení, jak na sobě dále pracovat.

Martina je velice empatická, přistupuje ke každému citlivě a s respektem, bez soudů a hodnocení. Její lidský přístup spolu s profesionalitou a nesporným talentem pro tuto práci jsou zárukou úspěšné cesty k vytyčenému cíli. Moc děkuji a nemohu jinak než doporučit.

Monika Martina mi výborně pomohla již vícekrát. Naposledy před několika týdny po hodně osobním zdravotním a zároveň psychologickém problému a výrazně pomohla se zpracováním, uzavřením situace a s regenerací. Její přístup je vždy naprosto profesionální, přitom plný empatie. Nevnucuje svůj názor, naslouchá, přispívá do diskuze vědomostmi i zkušenostmi. Po terapii poskytuje oporu při aplikování nových poznatků do každodenního života. Ač má její web v názvu „Pozvolna“, její terapeutické metody mi přinášejí často velmi znatelnou, rychlou úlevu a hluboké uvědomění si souvislostí. Moc díky.

Michaela – Po 20 letech v psychoterapii jsem požádala o konzultaci Martinu Přibylovou přes web Pozvolna.cz. Již při první konzultaci jsem dostala podporu, která mi výrazně pomohla, Nesetkala jsem s rezolutními požadavky ohledně vysazení antidepresiv, ukončení psychoterapie, ani s kritickými soudy ohledně klasických medicínských postupů. Martina přistupuje k člověku citlivě, taktně a s respektem.

Po regresní terapii jsem si jistá, že jsem v dobrých rukou.

Vstřícnost v jednání mi jako klientovi dává pocit bezpečí, jsem si vědomá, že tato nabízená pomoc není finančně vyčíslitelná.

Jsem Martině Přibylové moc vděčná!

Veronika – O Martině Přibylové jsem věděla dlouho, ale stále jsem se bála otevřít svou duši a srdce. Přivedla mě k ní obrovská únava, se kterou si klasická medicína neuměla poradit. Je velmi profesionální a laskavá zároveň, neutápí se ve zbytečných řečech, ale jde přímo k řešení problému svou terapeutickou metodou. Díky jejímu věcnému přístupu mám naprostou důvěru v její osobu i zvolený postup. Po každém sezení se výsledky citelně dostavují, takže mám chuť pokračovat a nevzdávat to. Regresní terapie s Martinou Přibylovou mi otevřela nový svět, jehož existenci jsem tušila a racionálně na ni nechtěla přistoupit. Velmi mi to usnadnilo život, přineslo nadhled, sebejistotu, klid a vzalo obavy z budoucnosti. Vím kam směřuji a co nechci.

Štěpán – To, že je Martina mou starší sestrou, je možná pro zdejší hodnocení zavádějící.

Já jen vím, že vám mohu 100% potvrdit výstižná slova Tomáše (viz níže) a dovoluji si doplnit své obohacení. Díky regresní terapii s Martinou jsem poznal skutečnou podstatu bytí. 🙂

Je mi 40 let a jsem povoláním učitel-muzikant a zároveň ředitel základní umělecké školy. Jsem šťastně ženat a máme 3 krásné děti. Žijeme na statku v bývalých německých Sudetech, tedy na krásném venkově. I tak jsem žil v posledních letech jako v rychlíku – rodina, koncerty, plesy, svatby, učení, ředitelování, hospodaření na statku, postupné opravy budov statku… Do konce roku 2019 jsem nechápal dotazy blízkých lidí jako např.: „Jak to všechno stíháš?“.

Až nakonec nekonečná a bezedná únava v zárodku roku 2020 spojená s nemocí, ve které jsem 14 dní více méně prospal a probděl na lůžku, byly poslední spouštěče učinit zásadní rozhodnutí ve smyslu „Jak žít dál?“ s plným uvědoměním, že takhle to dál už nepůjde, což jsem už řádku posledních let v sobě i s mojí úžasnou ženou řešil. Nejpodstatnější bylo zjištění, že vím, že chci něco zásadně změnit a ulevit sobě na „těle i na duchu“ a tím pádem stejně i svým blízkým. Díky Bohu za Martinu, která mne nenásilně, velmi profesionálně a zároveň příjemně a v důvěře mými změnami provází a pomáhá mi se věcem otevřít a učit se více vnímat v souvislostech. Dnes vím, že jsem na té správné cestě 🙂

Tomáš  – Martina Přibylová v sobě jako terapeutka spájí vzácnou kombinaci vlastností: 1. mimořádné nadání pro tento druh duchovně zaměřené práce, 2. vstřícnost a profesionalitu při jednání s klientem, 3. hloubku vhledu do situace, 4. schopnost individuálního přístupu podle povahy každého člověka, 5. trpělivost a lidskost, 6. spolehlivost a důvěryhodnost. Nikdy nedává laciné sliby, že vše půjde samo a jen jako mávnutím zázračného proutku. Vřele doporučuji každému, kdo to s osobním rozvojem myslí vážně.

Zde se můžete objednat: OBJEDNÁVKA KONZULTACE/TERAPIE