Objednávka o sezení Léčení vědomím „CHCI ZMĚNU“

Tato akce na sezení „Chci změnu“ Léčení vědomím  platí pro klienty, kterým byla rozeslána nabídka e-mailem z adresy martina.pribylova@pozvolna.cz. Akce platí na první sezení Léčení vědomím, pokud je realizováno do 7. 3. 2021. V případě zájmu o osobní sezení, je třeba do 7. 3. 2021 provést úhradu.

Kliknutím na tlačítko „Odeslat objednávku“ zároveň potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Bližší informace viz Ochrana osobních údajů.  

ČTĚTE, PROSÍM, POZORNĚ:

PRAVIDLA PRO PLATBY

Po odeslání objednávky, prosím, pošlete platbu na účet č. 2601441003/2010 u Fio banky, a. s.

Platba je možná také platební kartou přes internet v mobilu pomocí aplikace Trisbee. V aplikaci mě najdete, když zadáte do vyhledávání „pozvolna“. Do aplikace je třeba zadat údaje o vaší platební kartě.

Platbu proveďte podle dále uvedeného ceníku. Plaťte, prosím, plnou cenu. Na základě objednávky se Vám ozvu s návrhem termínu. Závaznou rezervaci dohodnutého termínu Vám potvrdím po přijetí dané platby na účet, zároveň obdržíte příjmový doklad.


Další informace

Osobní konzultace a terapie probíhají na adrese Rybalkova 55, Praha 10 nebo na adrese Řeznická 6, Praha 1. Adresu dohodneme individuálně.

STORNO PODMÍNKY:

Dočasně zrušeny. V případě, že sezení z vážných důvodů odvoláte, dohodneme jiný temín.