Můj příběh

K regresní terapii, přírodním doplňkům stravy, výživovému poradenství, různým typům cvičení a dalším znalostem a metodám, které lze využít k osobnímu rozvoji a smysluplnému nasměrování života, mě přivedla vlastní touha změnit svůj život včetně nalezení práce, v níž vidím smysl, naplňuje mě a přináší mi radost.

Na začátku byla nešťastná žena s nadváhou na hranici obezity a řadou psychických i zdravotních problémů, která si myslela, že má sama sebe ráda. Že je na omylu, zjistila po pár letech snažení, které přinášelo jen dílčí a krátkodobé výsledky.

Můj hlavní omyl spočíval v chybné reflexi vztahu k sobě samé. Postupně přišlo hluboké poznání, že změna vztahu k sobě je to první, od čeho se odvíjí jakákoliv zásadní změna správným směrem.

A tak se u mě na první místo dostalo vyřešení největších životních traumat a učení se životu s hlubokou láskou k sobě. Ověřila jsem si, že bez toho to ostatní nefunguje vůbec, nebo jen částečně.

Můj život se významně začal měnit ve chvíli, kdy jsem po týdenní regresní terapii u Petra Velechovského a následné několikaměsíční intenzivní práci na sobě samé postupně udělala několik zásadních životních změn, v nichž mě brzdily staré psychické bloky (traumata). Nejtěžší bylo nejprve sebrat odvahu a do změn se vůbec pustit. Začít mi pomohla každodenní hodinová meditace, do které jsem se nořila každé ráno celých 40 dnů.

Nejprve jsem se zaměřila na změnu v pracovní oblasti a začala se částečně věnovat věcem, které mě baví a v nichž vidím smysl. Víc času jsem potřebovala na odchod ze vztahu, v němž jsem sice na jediné, ale zásadní, úrovni zrazovala samu sebe. To mi otevřelo nový svět, nové perspektivy, absolvovala jsem kurz regresní terapie, moje podnikání se začalo ubírat stále smysluplnějším směrem… A tak pokračuji dál.

Podporuji i své fyzické tělo. Stravuji se s respektem ke svému tělu, a když to potřebuji, užívám přírodní doplňky stravy. Jsem v rámci možností co nejvíce na čerstvém vzduchu, cvičím a mnoho dalšího.

Řídím se zkrátka poznáním, že jsme takoví, jaká je naše výživa – duchovní, mentální i fyzická… A je mi stále lépe 🙂

Má práce, jejímž základním kamenem se stala především regresní terapie a vedení klientů k uvědomění a pochopení příčin toho, co se jim v životě dělo/děje a jak změnit orientaci z minulosti na budoucnost, mi přináší radost a hluboké uspokojení. K tomu nabízím i další doplňkové služby jako doporučení v oblasti změn životního stylu, výživové poradenství nebo doporučení přírodních doplňků stravy. V práci s klienty využívám také možnosti, které nabízí čínský astrotyp.

Svou pravou cestu člověk nachází postupně, nic se nedá uspěchat, má-li to mít kýžený účinek a dlouhodobé trvání. Těší mě, když mí klienti POZVOLNA, každý svým tempem, postupně dosahují alespoň části svých osobních cílů a přibližují se pravé cestě své duše. Pochopitelně, nikdy nekončící škola to je i pro mě, neboť vývoj nikoho z nás, dokud jsme tady, nikdy nekončí :-).

S úctou a láskou

Martina P.