Meditace

Zde nabízím k poslechu i stažení zdarma nahrávky několika meditací.


Meditace jsou chráněny heslem. Pro zaslání hesla pro spuštění nebo stažení meditace v MP3 vyplňte, prosím, formulář níže.

Uvedené časy meditací jsou přibližné.

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ zároveň potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Bližší informace viz Ochrana osobních údajů.


Meditace Na pomoc všem duším. Délka trvání 20 minut. Po dobu trvání nouzového stavu v souvislosti s koronavirem se můžete připojit a meditovat každý den od 19:00.

Meditace Nový záměr 15 a Nový záměr 30. Meditace je dostupná v délce cca 15 a 30 minut. Je zaměřena na tvorbu nového záměru v jakékoliv oblasti života. Meditaci lze využít po regresní terapii i samostatně.

Meditace Můj partnerský vztah.Doba trvání okolo 35  minut. Je zaměřena na tvorbu partnerského vztahu v souladu s Vaším záměrem. Meditaci lze využít po regresní terapii i samostatně.

Meditace Nalaď se na sebe – naladění a komunikace s Vyšším já. Doba trvání okolo 15 minut. Je zaměřena na vytvoření spojení a učení se komunikaci s Vyšším já. Meditaci lze využít po regresní terapii i samostatně.