2. Jak probíhá sezení

Jedno sezení trvá většinou 3-5 hodin, výjimečně déle.

Sezení probíhá v soukromí, nikdo jiný kromě vás a mě mu není přítomen. K sezení není možné nikoho přizvat. Je nutné respektovat soukromí každého, kdo se rozhodl regresi podstoupit.

Sezení probíhá vleže na pohodlném lehátku, jste přikryti lehkou přikrývkou. Vzhledem k potřebě hlubokého uvolnění není možné sezení absolvovat například vsedě. Je důležité, abyste na sobě měli pohodlné oblečení a nikde vás nic neškrtilo. Pokud jste zimomřiví, doporučuji si přinést teplé ponožky.

Kvantová regrese probíhá ve stavu théta. Je to přirozený stav, kterým procházíme těsně před usnutím a těsně před probuzením.

Z regrese pořizuji zvukový záznam, abyste s ním mohli dále pracovat a v klidu si ho po sezení opakovaně poslechnout. Odpovědi na své otázky a problémy v nahrávce můžete nalézat postupně. Zvukový záznam je vždy ve formátu MP3 a uložím vám ho na internetové úložiště www.uschovna.cz, kde si ho budete moci stáhnout. Zhruba do 10 dnů po regresi vám pošlu e-mail s odkazem na uložený soubor. Tuto časovou rezervu potřebuji na zkrácení záznamu, kdy z něho vymažu delší úseky, kdy nemluvíte.

Po sezení nedoporučuji řízení na delší vzdálenost, rozhodnutí je však na vás.

Zde  najdete další informace ke kvantové regresi:

  1. Co je kvantová regrese
  2. Jak probíhá sezení
  3. Jak se připravit na sezení
  4. Obrázky k zapamatování
  5. Kdy regrese není možná nebo nemusí být úspěšná
  6. Objednávka kvantové regrese, cena a platba