2. Jak probíhá sezení

Jedno sezení trvá většinou 3-5 hodin, může být ale i delší.

Sezení probíhá v soukromí, nikdo jiný kromě vás a mě mu není přítomen. K sezení není možné nikoho přizvat, ani rodinné příslušníky. Absolutně respektuji soukromí každého, kdo regresi podstoupí.

Sezení probíhá vleže na pohodlném lehátku, jste přikryti lehkou přikrývkou. Vzhledem k potřebě hlubokého uvolnění není možné sezení absolvovat například vsedě. Z toho důvodu je také důležité, abyste na sobě měli pohodlné oblečení a nikde vás nic neškrtilo.

Kvantová regrese probíhá ve stavu théta. Je to přirozený stav, kterým všichni procházíme minimálně 2x denně, a to vždy, když usínáme nebo se probouzíme. Je to stav těsně před usnutím nebo před probuzením.

Z regrese pořizuji zvukový záznam, abyste s ním mohli dále pracovat a v klidu si ho po sezení opakovaně poslechnout. Odpovědi na své otázky a problémy v nahrávce můžete nalézat postupně. Zvukový záznam je vždy ve formátu MP3 a uložím vám ho na internetové úložiště www.uschovna.cz, kde si ho budete moci stáhnout. Během dnů následujících po sezení vám přijde e-mail s odkazem na uložený soubor. Počítejte prosím s tím, že potřebuji časovou rezervu na zkrácení záznamu, kdy z něho vymažu delší úseky, kdy nemluvíte.

Po sezení nedoporučuji řízení na delší vzdálenost, rozhodnutí je ale na vás.

Cena sezení kvantové regrese je 2 600 Kč, nezáleží na délce sezení. Cena zahrnuje i čas, který věnuji klientovi před sezením (komunikace s klientem, příprava sezení) i po sezení (zkracování zvukového záznamu apod.), zohledňuje náklady na nájem prostor atd.

Zde  najdete další informace ke kvantové regresi:

  1. Co je kvantová regrese
  2. Jak probíhá sezení
  3. Jak se připravit na sezení
  4. Obrázky k zapamatování
  5. Kdy regrese není možná nebo nemusí být úspěšná
  6. Objednávka kvantové regrese, cena a platba