2. Jak probíhá sezení

Jedno sezení trvá většinou 3-5 hodin, doba může být o něco kratší, výjimečně i delší.

Sezení probíhá v soukromí, nikdo jiný kromě vás a mě mu není přítomen. K sezení není možné nikoho přizvat. Je nutné respektovat soukromí každého, kdo se rozhodl regresi podstoupit.

Sezení probíhá vleže na pohodlné molitanové podložce, většinou na zemi. Pokud si přejete vyvýšené lehátko, prosím o zprávu předem. Jste přikryti lehkou přikrývkou. Vzhledem k potřebě hlubokého uvolnění není možné sezení absolvovat například vsedě. Je důležité, abyste na sobě měli pohodlné oblečení a nikde vás nic neškrtilo. Pokud jste zimomřiví, doporučuji si přinést teplé ponožky.

Kvantová regrese probíhá ve stavu théta. Je to přirozený stav, kterým procházíme těsně před usnutím a těsně před probuzením.

Z regrese pořizuji zvukový záznam, abyste s ním mohli dále pracovat a v klidu si ho po sezení opakovaně poslechnout. Odpovědi na své otázky a problémy v nahrávce můžete nalézat postupně. Zvukový záznam je vždy ve formátu MP3 a uložím vám ho na internetové úložiště www.uschovna.cz, kde si ho budete moci stáhnout. Zpravidla do 3 dnů po regresi vám pošlu e-mail s odkazem na uložený soubor (platí pouze, pokud záznam nezkracuji).

Po sezení nedoporučuji řízení na delší vzdálenost, rozhodnutí je však na vás.

Zde  najdete další informace ke kvantové regresi:

  1. Co je kvantová regrese
  2. Jak probíhá sezení
  3. Jak se připravit na sezení
  4. Obrázky k zapamatování
  5. Kdy regrese není možná nebo nemusí být úspěšná
  6. Objednávka kvantové regrese, cena a platba