3. Jak se připravit na sezení

Přijďte za mnou uvolnění a bez stresu v pohodlném oblečení. Je důležité, abyste si v den sezení již nic dalšího neplánovali, abyste byli „v klidu a pohodě“. Pokud prožijete klidný den před sezením, napomůže to úspěchu celého  sezení.

Připravte si maximálně 10 otázek, na které si přejete znát odpověď. Dělejte si poznámky průběžně a otázky si pište tak, jak vám budou přicházet. Pokud byste se rozhodli si vše napsat najednou těsně před sezením, je velmi pravděpodobné, že na něco zapomenete. Totéž, prosím, udělejte s přáními, která se týkají léčení vašich nemocí, závislostí, fyzických a psychických potíží apod.

Nevytvářejte si přehnaná očekávání. Přicházíte, protože se o sobě chcete dovědět něco nového, něco vyřešit. Pokud se uvolníte a budete mi důvěřovat, čeká vás obohacující prožitek.

Věřte, že vaše vyšší vědomí je připraveno vám pomoci. Tam, kde je vaše vyšší vědomí je pouze láska, moudrost a ochota vám pomáhat. Většinou ti, kdo sezení jednou úspěšně absolvovují, mají zájem ho někdy v budoucnu opakovat.

Jsem tu pro vás, abych vás celým sezením provázela a pomohla vám zprostředkovat spojení s vaším vyšším vědomím.

Zde  najdete další informace ke kvantové regresi:

  1. Co je kvantová regrese
  2. Jak probíhá sezení
  3. Jak se připravit na sezení
  4. Obrázky k zapamatování
  5. Kdy regrese není možná nebo nemusí být úspěšná
  6. Objednávka kvantové regrese, cena a platba