Každodenní zklidnění

Zvu vás ke každodennímu zastavení v tichu.

Připojte se tak, že sami sobě dovolíte každý den ve 20:00 spočinout ve svém nitru v tichu a spojit se tak s čistým vědomím.

Jak na to? Stačí si na nějakou dobu v klidu sednout nebo lehnout a věnovat tuto chvíli spojení se sebou samými. Vytrvejte po dobu, která je vám příjemná. Můžete začít jen několika minutami a postupně čas prodlužovat.

To je všechno. Tím, že se vědomě společně věnujeme tomuto zastavení, vytváříme energetický prostor, v němž se vzájemně posilujeme. Podstatné je, zaměřit pozornost na své nitro, na ticho za myšlenkami.

Pokud se vám to vždy nepodaří ve 20:00, nic se neděje. Spojte se se sebou klidně i v jiný čas, nejlépe vždy, když si na to vzpomenete. Když se oprostíte od představ a očekávání, zjistíte, že ani na čase nezáleží. Ten výše zmíněný energetický prostor existuje stále.

Začali jsme 2. 1. 2022 ve 20:00. Nic zázračného za tím nehledejte, pouze prosté zklidnění a vnímání sebe samých. Bytí ve vnitřním tichu.

Komu to pomáhá, může se nejprve spojit přes srdeční centrum (4. čakru) se Zemí vědomou cestou k zemskému jádru a následně pokračovat propojením s nebem, tj. použít například způsob, který používám při individuálních sezeních Léčení vědomím.

Jde jen o to, propojit se způsobem, který vám osobně vyhovuje, se vším, co jest a tím i se sebou, s čistým vědomím.

Pokud přijdou myšlenky, jen je pozorujte a nechávejte odplynout, případně jděte pod ně, či za ně nebo je překročte.

Pokud máte pocit, že potřebujete berličku v podobě nahrané meditace, napište mi, uvažuji o nahrání krátkého návodu pro inspiraci,  pokud o to bude dostatečný zájem. Případná nahrávka na 100 % nebude vyhovovat každému. Hledejte každý pro sebe ten nejlepší způsob. Co píšu, berte pouze jako inspiraci. To nejlepší pro sebe vždycky najdete jen v sobě. Co vám nesedí, nechte být. 🙂

Svoje postřehy z tohoto každodenního zklidnění a případné dotazy mi můžete napsat na martina.pribylova@pozvolna.cz .

Srdečně

Martina