Podpora před regresí

Navrhuji Vám začít konzultací „První krok“ nebo zasláním dotazu.

Nejprve však doporučuji, abyste si pozorně přečetli tuto stránku až do konce. Regrese nemusí být hned to první, co právě teď potřebujete.

 

 


OBJEDNAT KONZULTACI/TERAPII

POSLAT DOTAZ


KONZULTACE „PRVNÍ KROK“ – CO VÁS ČEKÁ?


DÉLKA: 90 nebo 50 minut. 

CÍL: Dovést Vás k poznání, kde se právě nacházíte, co si doopravdy přejete a pomoci Vám najít způsoby, jak můžete svůj život začít měnit podle svých představ. Regrese nemusí být nutná vždy.

JÁDRO KONZULTACE: Rozhovor o tom, co aktuálně vnímáte jako svůj největší problém a jak  bude pro Vás nejleší ho začít řešit. Součástí konzultace je návrh 2-4 způsobů práce (metod), které vnímám pro Vás v danou chvíli jako nejpřínosnější. Na konci se vždy dohodneme na dalším postupu spolupráce.

JE TO V PRVMÍ ŘADĚ O VÁS: Nejprve vždy máte slovo Vy, potom teprve já. Je podstatné, abych  si na začátku vyslechla Váš autentický projev. Mohu tak regagovat na Váš aktuální stav a nikam Vás předem netlačit.

CO ZJISTÍTE O MNĚ: Máte možnost, udělat si obrázek také Vy o mně a zjistit, zda Vám způsob mé práce vyhovuje a zda ke mně máte důvěru.

CO ZÍSKÁTE NAVÍC:

    1. Základní tabulky čínského horoskopu (tzv. astrotypu) a jejich částečné ústní vysvětlení  ve vazbě na řešený problém. Další práce s těmito informacemi je možná v rámci navazující spolupráce. (Týká se pouze  konzultace 90 min.)
    2. Osobně ověřené přírodní regenerační produkty firmy Energy – získáte informaci o tom, které produkty Vám aktuálně mohou pomoci, pokud existují. Pro případné užívání se rozhodujete sami.

Poznámka: Navrhovaný postup je pro každého klienta individuální a metody i pořadí jejich použití bývá různé. Vždy s Vámi vše konzultuji a pouze doporučuji, konečné rozhodnutí vždy děláte Vy sami.


Pokud jste se rozhodli udělat první krok ke změně, můžete si na odkazech na začátku stránky objednat konzultaci „První krok“  nebo poslat dotaz.

Aktuálně nabízím internetovou konzultaci „První krok“ za zvýhodněnou cenu 1 000 Kč. Více viz odkaz na zmíněný objednávkový formulář.

Zkrácená internetová konzultace (50  min.) bez čínského astrotypu 500 Kč.


Regresi je možné realizovat i bez předchozí konzultace, v takovém případě se po předchozí dohodě se mnou můžete objednat přímo na terapii a úvodní konzultace proběhne ve zkrácené podobě na začátku regrese.