Vím, o čem mluvím :-)

Produkty Energy jsou poměrně známé, avšak mnoho lidí si myslí, že si mohou sami vzít některý z produktů, a zaručeně jim udělá dobře. Vzhledem k individualitě každého z nás, mohou být na velkém omylu.

Vždy nám nejvíce prospěje produkt, který vyhovuje aktuálnímu stavu a potřebám našeho organismu v daném čase. Každý jsme originál, a proto není vůbec jisté, že to, co pomohlo kamarádce, musí pomoci i vám. Proto je lepší se vždy poradit s někým, kdo produkty zná.

Doplňky Energy nám často mohou velmi účinně pomoci podpořit naši celkovou kondici a velmi pozitivně tak ovlivnit naše zdraví.

I co se týká výživy, vzhledem k tomu, že dnešní strava neobsahuje vše, co bychom očekávali, může Energy v mnohém pomoci. V nabídce jsou přítodní produkty obsahující vitamíny, minerály, fytoživiny, zkrátka většinu toho, co můžeme potřebovat do stravy doplnit.

S využitím produktů Energy mám dlouhodobou osobní zkušenost, proto vím, co od nich lze čekat. Kromě toho jsem prošla školeními firmy Energy, které jsou k poskytování poradenství potřeba.

Průběžně si doplňuji znalosti o nových produktech a využívám možnost konzultovat své dotazy s ostatními zkušenými kolegy a veškerou další podporu, kterou firma Energy nabízí.